Naujienų prenumerata
 

Apklausa
 

Kokių prekių ieškojote?

Balsuoti Rezultatai
Loading ... Loading ...
 
 
 
Anglies pluošto grindų šildymo kilmėlių Genius Carbon aprašymas
 
Posted on

Anglies pluošto grindų šildymo kilmėlių Genius Carbon aprašymas

Grindinis anglies pluošto šildymas Genius Carbon, paremtas anglies pluošto technologija, yra sveikas šildymo būdas. Jis nesukelia oro bei dulkių cirkuliacijos, eliminuodamas temperatūros skirtumus atskirose aplinkos zonose. Gerai įrengtas šiuolaikinis grindų šildymas su anglies pluošto kaitinimo elementais užtikrina komfortą, saugumą bei ekonomišką eksploataciją.0

Pritaikymas

Grindų šildymo sistema Genius Carbon puikiai tinka bet kokio tipo patalpoms šildyti: namams, butams, mokykloms, sveikatos įstaigoms, parduotuvėms ir kitoms komercinėms patalpoms. Ji tinka tiek naujai statybai, tiek renovacijai. Šią šildymo sistemą galima pritaikyti bet kuriam vartotojui.

Montavimas

Genius Carbon tinkleliai ar kilimėliai gali būti įbetonuojami arba tiesiogiai dedami po plytelėmis, parketlentėmis ar kito tipo grindimis.

Komfortas

Šiluma tolygiai paskirstoma nuo grindų iki lubų. Vienoda temperatūra yra užtikrinama visoje patalpoje. Temperatūrą galima reguliuoti atskirai kiekvienoje patalpoje.

Tylus veikimas

Ši sistema yra jungiama į elektros tinklą tiesiogiai, neinstaliuojami jokie katilai ar kiti mechaniniai įrenginiai, kurie gali sukelti nereikalingus garsus.

Lankstumas

Kiekviena patalpa gali būti valdoma atskiru termostatu (nereikalingi vamzdžiai, siurbliai ar vožtuvai). Temperatūrą kiekvienoje patalpoje galite reguliuoti priklausomai nuo joje praleidžiamo laiko.

Teigiamas poveikis sveikatai

Dėka šilumos spinduliavimo, oro cirkuliacija patalpoje yra maža. Kieti kūnai patalpoje yra šildomi tiesiogiai, todėl išvengiama dulkių ir įvairių mikroorganizmų cirkuliacijos. Spindulinė grindų šildymo sistema užtikrina tik apie 1,5o C skirtumą tarp grindų ir lubų – tokiu būdu pasiekiamas optimalus komforto lygis patalpoje.

Saugumas

Kadangi tai integruota sistema, nėra rizikos žmogui tiesiogiai prisiliesti prie aukštos įtampos komponentų. Šildymo elementai yra pagaminti iš ugniai atsparių medžiagų. Taip pat reikia pabrėžti, kad anglies pluoštas beveik neskleidžia elektromagnetinio lauko – šių produktų skleidžiamas elektromagnetinis laukas yra 47 kartais mažesnis nei numatytas limitas valdžios direktyvose.

Šie produktai atitinka elektros saugos reikalavimus nustatytus LVD (Žemos įtampos direktyvoje) 2006/95/EB. Taip pat atitinka elektromagnetinio suderinamumo reikalavimus, kaip numatyta EMC (Elektromagnetinio suderinamumo direktyvoje) 2004/108/EB. Atitinka CEI EN 50366:2004 elektromagnetinio spinduliavimo standartus. Turi UNI EN:13501-1:200 B klasės atsparumo ugniai sertifikatą. Praėjo CE – TÜV – CB bandymus.

Ekonomiškumas

Šildymo sistema Genius Carbon užtikrina optimalų šilumos pasiskirstymą patalpoje leisdama sumažinti temperatūrą 1-2o C lyginant su kitomis šildymo sistemomis. Reikia paminėti, kad 1o C sumažinimas leidžia sumažinti energijos sąnaudas 7 %.

Nereikalinga priežiūra

Šiai šildymo sistemai nereikalinga priežiūra ir atsarginės detalės.

Garantija

Norėdamas įrodyti, kad anglies pluošto grindų šildymo sistema Genius Carbon yra aukščiausios kokybės produktas, gamintojas suteikia 10 metų garantiją.

 
 
 
Prekių krepšelis
 

Krepšelyje nėra produktų.

 
 
 
 
Klientams