Naujienų prenumerata
 

Apklausa
 

Kokių prekių ieškojote?

Balsuoti Rezultatai
Loading ... Loading ...
 
 
 
 

Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.e-sildymas.lt galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima” kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet:
1. Kurjeriui pristačius prekes. 
Pastaba: mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme – sąskaitoje. 
2. Atsiimant prekes kiekvieno miesto centriniame pašte. 
3. Per mokėjimai.lt sistemą: „Maxima” kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose „Lietuvos spauda” ir „Narvesen”  ženklais visoje Lietuvoje, taip pat visuose AB „Lietuvos pašto” skyriuose ir „PayPost” kioskuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, turi būti atsispausdinama mokėjimo sąskaita su barkodu, kuri ir pateikiama vienoje iš mokėjimo vietų, sumokant už pasirinktas prekes. Papildomas aptarnavimo mokestis 0,29 EUR.

Banko pavedimu

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti už prekes ne užsakymo metu, o pagal suformuotą užsakymo blanką ar gavus sąskaitą iš e-šildymas.lt. Tik pervedant pinigus skiltyje „Mokėjimo paskirtis” nurodykite užsakymo patvirtinimo ar sąskaitos numerį.

Gavėjo pavadinimas: UAB „Komerta”
Gavėjo kodas: 302539775
Gavėjo PVM kodas: LT100005609810
Gavėjo bankas: Luminor Bank AB Lietuvos skyrius
Banko kodas: 21400
Gavėjo sąskaita: LT502140030002244491
SWIFT kodas: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį

Internetinė bankininkystė

Pasirinkus šį mokėjimo būdą per mokejimai.lt sistemą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank” (Swedbank.lt), AB SEB bankas (Ebankas), Lumoinor bank AB, Danske bankas (Danske eBankas), AB „Citadele” bankas (Citadele Interneto bankas), AB „Šiaulių bankas” (SB Linija).

 

Veiksmų eiliškumas naudojantis elektronine bankininkyste:

 

  • užpildžius užsakymą, sekančiame žingsnyje „Mokėjimo būdao pasirinkimas” pasirinkite „Mokėjimas per mokejimai.lt” sistemą ir šioje sistemoje pasirinkite mokėjimą per savo banką;
  • Jus būsite nukreiptas į banko puslapį ir elektroninės bankininkystės sistemai bus perduoti duomenys bei suma, kurią reikia apmokėti;
  • elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą;
  • patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs būsite grąžintas į e-sildymas.lt. Prisijungimas prie elektroninės bankininkystės saugus, nes duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.e-sildymas.ltneperduodami. 

Kilus klausimams, kreipkitės į www.e-sildymas.lt konsultantus el. paštu pagalba@e-sildymas.lt

 
 
 
Prekių krepšelis
 

Krepšelyje nėra produktų.

 
 
 
 
Klientams