Naujienų prenumerata
 

Apklausa
 

Kokių prekių ieškojote?

Balsuoti Rezultatai
Loading ... Loading ...
 
 
 
Elektriniai radiatoriai – geras pasirinkimas
 
Posted on

Elektriniai radiatoriai – geras pasirinkimas

Norint racionaliai pasirinkti šildymo sistemą, visada būtina atsižvelgti į apšildomus plotus, naudojamos energijos kainas, gamintojo suteikiamas garantijas bei poveikį aplinkai. Svarbu ir tai, kad pasirinkti šildymo įrenginiai šeimininkui nekeltų papildomų rūpesčių, nereikalautų ypatingos priežiūros. Šildymo paskirtis – kurti komfortiškas gyvenimo sąlygas. Visus šiuos reikalavimus šiandien atitinka tik šildymas elektra. Tai vienas racionaliausių patalpų šildymo būdų, todėl puikiai tinka ir pagrindiniam, ir papildomam šildymui.

Šildymo elektriniais radiatoriais pranašumus vieni pirmųjų įvertino skandinavai, tad nenuostabu, kad būtent jie ir mūsų šaliai pasiūlė vienus tobulų elektrinio šildymo įrenginių. Aukštos kokybės elektrinio šildymo įrenginių gamybos lyderė Norvegijos įmonė ADAX jau turi atstovybę mūsų šalyje. Įmonės veikla – šildymo įrangos gamyba, jos tobulinimas bei didmeninė prekyba. Įmonės gaminama produkcija žymima prekių ženklais: ADAX ir GLAMOX heating.

Patraukli alternatyva

Vandens radiatoriai – iki šiol populiariausia šildymo sistema Lietuvoje. Vandeniui šildyti gali būti naudojami dujiniai, kietojo ar skystojo kuro katilai. Šildyti vandenį dujomis šiuo metu itin populiaru. Tačiau toks šildymas dažnai turi trūkumų, pavyzdžiui, jei neatvesta magistralinė atšaka, ją atvesti kainuoja gana nemažai, o kai kuriais atvejais to padaryti net neįmanoma (dėl įvairių techninių sąlygų). Tuomet daugelis įsirengia kietojo ar skystojo kuro katilus. Pirmieji kelia tam tikrų nepatogumų: juos būtina periodiškai kūrenti, todėl negalima išvažiuoti ilgesniam laikui ir palikti nešildomų namų. Kūrenti skystuoju kuru – gana brangu. Be to, šildant būstą minėtais katilais, būtina įsirengti brangią šildymo vandeniu sistemą, tad bendra būsto šildymo sistema daug kainuoja.

Šiuo metu statomi sandarūs ir ekonomiški nauji namai, kuriems apšildyti reikia daug mažiau šilumos negu senesnės statybos namams. Tačiau dėl to šildymo sistemos įrengimo išlaidos nesikeičia. Todėl vis labiau domimasi elektrinio šildymo sistema, kurios montavimo išlaidos kelis kartus mažesnės nei šildymo vandeniu su pasirinktu katilu. Pagrindinė kliūtis, neleidžianti išpopuliarėti elektriniam šildymui, – mitas, kad šildymas elektra brangus. Dėl to šia alternatyvia šildymo sistema kartais net nesidomima.

Reikia sutikti, kad elektra išgaunamos šilumos 1 kWh kaina didesnė nei šildant patalpas kitomis kuro rūšimis. Tačiau jei apskaičiuotume visas šildymo sistemos montavimo bei eksploatacijos išlaidas, pasirodytų visiškai atvirkščiai. O jei atsižvelgtume į patalpos paskirtį bei joje praleidžiamą laiką, komfortą, elektrinis radiatorius pasirodytų esąs pats racionaliausias sprendimas.

Šildymo elektra pranašumai dažniausiai įvertinami tuomet, kai, pavyzdžiui, žmogus įsigyja sodybą užmiestyje ir nuolat šildyti čia esantį būstą tampa nuostolinga. O juk taip norisi pabūti gamtoje ir ja pasidžiaugti ne tik šiltuoju sezono metu, bet ir žiemą. Todėl jau pastebima, kad elektrinio šildymo sistemos vis populiarėja ir statant, ir renovuojant būstus įvairiose vietovėse.

Įrengiant sistemą nereikia montuoti katilų bei tiesti vamzdynų. Elektrinio šildymo sistemą prižiūrėti paprasta, o, pavyzdžiui, dujinius ar kietojo kuro katilus prieš prasidedant sezonui būtina patikrinti ir bent kas 10-15 metų keisti. Elektriniai radiatoriai naudojami du tris kartus ilgiau. Be to, šildymas elektra – daug patogesnis, nes sureguliavus sistemą vieną kartą, nebereiks to daryti visą sezoną. Ir visiškai nereikia jaudintis, kad išvažiavus porai dienų, patalpų temperatūra nukris žemiau 0 ºC, kas, beje, gali atsitikti, kai patalpos kūrenamos kietuoju kuru.

Šiandien Lietuvos vartotojams UAB „Adax” siūloma elektrinio šildymo sistema nesudėtingai pritaikoma gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, kavinėse, restoranuose, parduotuvėse bei kituose pastatuose. Radiatorių paviršius neįkaista daugiau nei iki 60 – 75 ºC. Jie atitinka Lietuvos viešųjų erdvių šildymo įrangai keliamus reikalavimus, kurie buvo sugriežtinti. Todėl UAB „Adax” siūlomus radiatorius galima naudoti mokyklose, darželiuose ir panašiose įstaigose. Sistemas paprasta prižiūrėti, be to, joms suteikiama iki šiol mūsų šalies rinkoje didžiausia, net penkerių metų, garantija. Šildymo sistemos, nesukeldamos jokių rūpesčių, naudojamos apie 20-30 ir daugiau metų.

Visa sunaudojama elektra paverčiama šiluma, todėl vartotojai nepatiria nuostolių. Šildytuvo dalis, leidžianti taupyti energiją, – termostatas, automatiškai palaikantis reikiamą temperatūrą. Radiatorių kaitinimo elementas (tenas) yra pagamintas iš lieto aliuminio lydinio plokštelių, padidinančių šilumos atidavimo plotą, kas sumažina paviršiaus temperatūrą, dėl to praktiškai nedeginamas deguonis ir išvengiama degančių dulkių kvapo. Šildymas elektra ypač patogus ir tiems, kurie būstą šildo židiniais – tada elektrinis šildymas gali tarnauti kaip papildomas šildymas ir nereikės baimintis, kad išvykus porai dienų būstas atšals. Elektriniuose radiatoriuose gali būti nustatomas minimalios temperatūros palaikymas, o židiniui pakėlus kambario ar būsto temperatūrą, jie automatiškai išsijungia iki tol, kol temperatūra vėl nenukrenta iki nustatytos minimalios ribos. Taigi šildymas elektra palaiko minimalią patalpų temperatūrą, kai židinys nekūrenamas.

ADAX NEO -modernus ir elegantiškas dizainas

Naujos kartos ADAX NEO radiatoriai – modernaus ir elegantiško dizaino radiatoriai, tinkantys įvairioms aplinkoms. Skirtingos spalvos ir aukščiai suteikia galimybę juos priderinti prie įvairiausio interjero ir suteikia patalpoms neįprasto jaukumo. Įmontuotas skaitmeninis termostatas suteikia galimybę šildyti patalpas, kai to reikia, ir sumažinti patalpos temperatūrą naktį ir dieną, kai miegate ar Jūsų nėra namuose. Termostatas preciziškai palaiko nustatytą temperatūrą, kas yra esminė sąlyga komfortui ir energijos taupymui. Šviečiantis skystųjų kristalų ekranas rodo kokia temperatūra yra palaikoma patalpoje. Automatinis dienos ir nakties temperatūros mažinimas leidžia vidutiniškai sutaupyti iki 25% energijos išlaidų per metus. NEO dizainas sukurtas vieno iš žymiausių Skandinavijos projektavimo kompanijų Hareide Designmill. 2008 metais Norvegijos dizaino taryba įvertino ADAX NEO radiatorių išvaizdą ir funkcionalumą suteikdama nominaciją už geriausią 2008 metų dizainą.

ADAX NEO asortimentą sudaro:

 • NEO NP serija, aukštis 370 mm, galia nuo 400 W iki 2000 W, standartinės spalvos: balta, raudona, sidabrinė ir juoda;
 • NEO NL serija, aukštis 200 mm, galia nuo 400 W iki 1500 W, standartinės spalvos: balta, raudona, sidabrinė ir juoda.

Elektriniai radiatoriai su WiFi valdymu

Su WiFi valdymu yra šių serijų radiatoriai:

 • ADAX NEO H/L
 • ADAX CLEA H/L

Naujos kartos ADAX NEO H/L ir CLEA H/L radiatoriai su WiFi valdymu – modernaus ir elegantiško dizaino radiatoriai, tinkantys įvairioms aplinkoms ir pritaikyti įvairios paskirties patalpoms: gyvenamosioms, komercinėms ir pan. Radiatorių saugos klasė IP24C (atsparūs aptaškymui), todėl jie gali būti montuojami tiek įprastose buitinėse ar komercinėse patalpose, tiek drėgnose patalpose, tokiose kaip vonia ir pan. Įmontuotas bevielis termostatas WT suteikia galimybę šildyti patalpas, kai to reikia, ir sumažinti patalpos temperatūrą naktį ir dieną, kai miegate ar Jūsų nėra namuose. O jei Jūsų planai keičiasi, lengvai galite pakeisti esamus nustatymus su išmaniuoju telefonu ar planšete, naudojant mobiliąją programėlę (aplikaciją), nepriklausomai nuo Jūsų buvimo vietos.

Bevielio termostato WT privalumai:

 • valdomas iš mobilaus telefono ar planšetės, prisijungiant tiesiogiai prie šildytuvo arba prisijungiant prie jo per interneto tinklą;
 • valdomas naudojant programą (aplikaciją), pritaikytą iOS ir Android telefonų platformoms, iš bet kurios pasaulio vietos;
 • nejungiant prie tinklo ar mobilaus įrenginio, veikia kaip elektroninis termostatas, t.y. nuolat palaiko rankiniu būdu nustatytą temperatūrą;
 • esamos temperatūros nuskaitymas ir pageidaujamos temperatūros nustatymas bei rodymas telefono ar planšetės ekrane;
 • pageidaujamų savaitės, paros temperatūros režimų nustatymas ir redagavimas;
 • pilnai reguliuojamas komfortiškos ir ekonomiškos (dieninės ir naktinės) temperatūros nustatymas;
 • lengvai programuojamas, naudojant mobiliąją programą (aplikaciją);
 • nustatytos temperatūros termostato ekrane rodymas;
 • esant darbo sutrikimams ir gedimams, tai bus parodoma valdymo programoje (aplikacijoje);
 • efektyvus energijos naudojimas (energijos taupymas iki 25 %);
 • preciziškas, tylus ir jautrus.

Termostatas tiksliai palaiko nustatytą temperatūrą, o tai garantuoja komfortą ir energijos taupymą. LED ekranas rodo kokia temperatūra yra nustatyta patalpoje, o esama temperatūra matoma mobilaus įrenginio (telefono ar planšetės) ekrane, įsijungus mobiliąją programėlę.

ADAX NEO H/L radiatoriai yra įvairių galingumų ir 2 aukščių:

 • NEO H serija – 330 mm, galingumai nuo 250 W iki 2000 W;
 • NEO L serija – 210 mm, galingumai nuo 250 W iki 1400 W.

ADAX CLEA galite pasirinkti iš 2 spalvų: juodos ir baltos. Priekinė stiklinė radiatoriaus dalis pasižymi žema paviršiaus temperatūra. ADAX CLEA WiFi asortimentas:

 • CLEA H serija, aukštis 340 mm, galia 400, 600, 800, 1000 ir 1200 W;
 • CLEA L serija, aukštis 222 mm, galia 600, 800 ir 1000 W.

GLAMOX heating – lankstūs sprendimai

Šie sieniniai radiatoriai pripažinti itin ekonomiškais šildymo prietaisais. Šildymo elementas pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, kuris labai lengvas, nekenksmingas ir efektyviai paskirsto šilumą. Be to, radiatorius GLAMOX heating galima jungti ir prie išvedžiotų nuolatinės instaliacijos laidų, ir į kištukinį lizdą.

Serijos modeliai:

 • TPA – 35 cm aukščio, galingumai nuo 400 iki 2000 W;
 • TLO – tik 18 cm aukščio, skirtas montuoti po žemais langais, galingumai nuo 400 iki 1400 W.

Šios serijos radiatoriai taip pat gali būti tiekiami su papildomomis kojelėmis ir tvirtinami prie grindų. Kompaktiškuose sieniniuose bei žemuose (juostiniuose) sieniniuose radiatoriuose naujausios technologijos dera su funkcionaliu stilingumu, todėl jie gali būti naudojami ir namuose, ir specialios paskirties pastatuose. Visos kontrolės sistemos išdėstytos gaminio viršuje, todėl lengvai pasiekiamos bei matomos.

 

 
 
 
Prekių krepšelis
 

Krepšelyje nėra produktų.

 
 
 
 
Klientams