Naujienų prenumerata
 

Apklausa
 

Kokių prekių ieškojote?

Balsuoti Rezultatai
Loading ... Loading ...
 
 
 
Oro drėkintuvų tipai ir jų darbo principai
 
Posted on

Oro drėkintuvų tipai ir jų darbo principai

Oro drėkintuvai būna labai įvairūs ir jie skiriasi savo darbo principu. Toliau pateikiami pagrindiniai jų veikimo principai.

Išgarinimo sistema

Specialus išgarinimo filtras sugeria vandenį. Ventiliatorius traukia sausą patalpos orą per drėgną filtrą ir sugrąžina jį į patalpą optimaliai sudrėkintą. Drėkinimo proceso metu oras taip pat yra plaunamas, pašalinamos aplink esančios dulkės ir nešvarumai. Priklausomai nuo temperatūros, oras absorbuoja tam tikrą kiekį vandens. Išgarinimo proceso metu drėkinimas reguliuojasi pagal aplinką, nereikalingos jokios kitos kontrolės sistemos. Šios sistemos oro drėkintuvai reikalauja labai mažai el. energijos. Procese naudojama iš oro išgaunama energija. Užtikrinti optimalų įrengimo veikimą, drėkinimo filtras turi būti keičiamas kartą per metus.

Oro drėkintuvai-valytuvai (oro plovimo sistema)

Šio tipo įrenginiai plauna ir drėkina orą be filtrų pagalbos. Specialūs drėkinimo diskai plauna ir drėkina orą be filtrų. Jie pastoviai sukasi per vandenį. Šis metodas pašalina daug nešvarumų (dulkes, žiedadulkes, kvapus) iš oro kaip gamtoje, kur orą išplauna lietus. Oro drėkintuvas-valytuvas veikia reguliuoja drėkinimą išgarinimo principu ir nereikalauja papildomų kontrolės sistemų užtikrinti optimalią oro drėgmę. Jame įmontuota speciali antibakterinė sistema.

Ultragarsinė sistema

Ši efektyvi oro drėkinimo technologija naudoja aukšto dažnio vibraciją ir suskaido vandenį į mikrodaleles. Ventiliatorius pučia į patalpą vandens rūką ir jis automatiškai išgaruoja. Ultragarsniai oro drėkintuvai naudoja labai mažai elektros energijos. Keičiama mineralinių nuosėdų šalinimo kasetė užtikrina higienišką, tyrą vandens rūką be mineralinių ir kalkių nuosėdų. Ultragarsiniuose oro drėkintuvuose įmontuotas drėgmėmatis ir garų išleidimo reguliavimo mygtukas.

 
 
 
Prekių krepšelis
 

Krepšelyje nėra produktų.

 
 
 
 
Klientams