Naujienų prenumerata
 

Apklausa
 

Kokių prekių ieškojote?

Balsuoti Rezultatai
Loading ... Loading ...
 
 
 
 

1. www.e-sildymas.lt internetinėje parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi:
– veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. ne jaunesni kaip 18 metų ir kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
–  jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą;
–  juridiniai asmenys.
2. Pirkėjas gali pirkti prekes neprisiregistravęs prie kliento zonos.
3. Pirkėjas užsakydamas prekes, atitinkamuose internetinės svetainės pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
4. Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą – tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.
5. Pirkėjas atsako už pateiktų duomenų teisingumą. Pateikus neteisingus duomenis, pirkėjo galimybės naudotis www.e-sildymas.lt internetine parduotuve bus apribotos.
6. Internetinės parduotuvės www.e-sildymas.lt savininkai įsipareigoja neperduoti pateiktos Pirkėjo konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.
7. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą(-as) prekę(-es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Apmokėti”.
8. Draudžiama:
– kopijuoti, naudoti, platinti, atkurti puslapyje esančią informaciją ar jos turinį be raštiško internetinės parduotuvės savininko sutikimo;
– naudoti kompiuterines programas, galinčias pakenkti šios internetinės parduotuvės darbui ar kitais veiksmais trikdyti www.e-sildymas.lt sistemos veiklą.
9. Mes pasiliekame teisę:
– koreguoti puslapyje esančią informaciją;
– riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;
– asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn.
10. Atsiradus naujiems www.e-sildymas.lt internetinės parduotuvės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

 

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/).

 

Kilus klausimams, kreipkitės į www.e-sildymas.lt konsultantus el. paštu: pagalba@e-sildymas.lt

 
 
 
Prekių krepšelis
 

Krepšelyje nėra produktų.

 
 
 
 
Klientams